RESULTS

LATEST WINNERS & PLACEGETTERS

3 Oct – Prized Icon – 3rd Randwick

1 Oct – Kinagat – 2nd Wyong

1 Oct – Solar Sky – 1st Wyong

1 Oct – Righteous Cause – 3rd Wyong

1 Oct – Well Achieved – 2nd Wyong

30 Sep – Burning Passion – 3rd Rosehill

30 Sep – High Midnight – 2nd Rosehill

26 Sep – Ocean Tempest – 3rd Rosehill

23 Sep – Cast In Stone – 1st Warwick Farm

23 Sep – Most Exalted – 2nd Warwick Farm

20 Sep – Muy Bien – 1st Wyong

20 Sep – Static Lift – 2nd Wyong

20 Sep – Aspen Star – 3rd Wyong

20 Sep – Solar Sky – 2nd Wyong

19 Sep – Ruling Dynasty – 1st Randwick 

18 Sep – Sultry Feeling – 3rd Newcastle

16 Sep – Shahrazad – 3rd Canterbury

12 Sep – Muy Bien – 3rd Rosehill

12 Sep – Aspen Star – 3rd Kembla Grange

10 Sep – Kinagat – 1st Hawkesbury

09 Sep – Ocean Tempest – 2nd Warwick Farm

09 Sep – Way Too Good – 1st Warwick Farm

05 Sep – Ruling Dynasty – 2nd Randwick

04 Sep – Yattarna – 2nd Wyong

02 Sep – Nazir – 1st Canterbury

02 Sep – Burning Passion – 2nd Canterbury

02 Sep – Shahrazad – 2nd Canterbury

02 Sept – The Special Two – 1st Canterbury

30 Aug – Muy Bien – 1st Wyong

30 Aug – Midas – 1st Wyong

30 Aug – Aspen Star – 3rd Wyong

30 Aug – Way Too Good – 2nd Wyong

29 Aug – Sultry Feeling – 1st Rosehill

25 Aug – Ocean Tempest – 1st Gosford

25 Aug – Glitra – 2nd Gosford

22 Aug – Clear Ripples – 2nd Kembla Grange

20 Aug – Tempt Me Not – 1st Canterbury

20 Aug – Shahrazad – 2nd Canterbury

15 Aug – Kinagat – 2nd Kembla Grange

12 Aug – Burning Passion – 2nd Canterbury

12 Aug – Midas – 3rd Canterbury

12 Aug – Way Too Good – 2nd Canterbury

8 Aug – Precision Strike – 2nd Newcastle

7 Aug – Unblemished Mark – 1st Wyong

5 Aug – Aspen Star – 3rd Warwick Farm

1 Aug – Tempt Me Not – 2nd Rosehill

1 Aug – Precision Strike – 2nd Kembla Grange

28 Jul – Classic Conquest – 2nd Wyong

23 Jul – Pendigo – 1st Gosford

15 Jul – Think Aloud – 3rd Warwick Farm

15 Jul – Way Too Good – 3rd Warwick Farm

11 Jul – Lunar Rise – 2nd Randwick

11 Jul – Dependable – 2nd Newcastle

7 Jul – Starlight Heaven – 1st Kembla Grange

4 Jul – Pendigo – 3rd Newcastle

27 Jun – Pendigo – 2nd Kembla Grange

25 Jun – Think Aloud – 1st Wyong

20 Jun – Lunar Rise – 2nd Randwick

13 Jun – Halimede – 2nd Newcastle

11 Jun – Novena – 1st Gosford

01 Jun – Angel Miss – 2nd Goulburn

30 May – Halimede – 2nd Newcastle

27 May – Cisco Kid – 1st Canterbury

23 May – High Midnight – 1st Randwick

23 May – Tree Of Jesse – 1st Randwick

14 May – Sindariya – 3rd Gosford

13 May – Who’s Gorgeous – 1st Canterbury

9 May – High Midnight – 1st Rosehill

9 May – Zarzali – 3rd Doomben

9 May – Lunar Rise – 3rd Rosehill

7 May – Halimede – 2nd Gosford

5 May – Sky Cruiser – 3rd Newcastle

3 May – Novena – 3rd Mudgee

2 May – Golden Meteor – 1st Newcastle

25 Apr – Tree Of Jesse – 1st Randwick

17 Apr – Novena – 2nd Scone

14 Apr – Colour Of Money – 2nd Gosford

09 Apr – Novena – 3rd Wyong

08 Apr – Multizone – 2nd Warwick Farm

04 Apr – The Peak – 2nd Caulfield

02 Apr – Colour Of Money – 3rd Gosford

28 Mar – Tempt Me Not – 1st Newcastle

25 Mar – Commission – 2nd Warwick Farm

21 Mar – Hallowed Crown – 3rd Rosehill (G1)

21 Mar – Angel Miss – 1st Kembla Grange

21 Mar – Shamalia – 1st Rosehill (G3)

19 Mar – Maximilian – 3rd Warwick Farm

14 Mar – Commission – 2nd Rosehill

13 Mar – High Midnight – 1st Kembla Grange

9 Mar – Ruling Dynasty – 1st Kembla Grange

7 Mar – Hallowed Crown – 1st Randwick (G1)

7 Mar – The Peak – 1st Sunshine Coast

4 Mar – Midas – 3rd Warwick Farm

28 Feb – Zarzali – 1st Kembla Grange

28 Feb – The Peak – 3rd Doomben

28 Feb – War Of The Roses – 2nd Kembla Grange

25 Feb – Nazir – 1st Rosehill

25 Feb – Il Maestro – 3rd Rosehill

23 Feb – Halimede – 2nd Scone

21 Feb – Hallowed Crown – 1st Rosehill (G2)

16 Feb – Blazing Dragon – 3rd Randwick

13 Feb – Think Amore – 1st Goulburn

07 Feb – Zarzali – 1st Newcastle

06 Feb – Ruling Dynasty – 2nd Canterbury

06 Feb – Shahrazad – 1st Canterbury

06 Feb – Think Amore – 3rd Canberra

05 Feb – Il Maestro – 1st Wyong

04 Feb – Nazir – 3rd Warwick Farm

29 Jan – Tempered Strength – 2nd Hawkesbury

26 Jan – Colour Of Money – 1st Canterbury

25 Jan – Coolcraft – 2nd Randwick

23 Jan – Zarzali – 3rd Scone

21 Jan – Midas – 3rd Warwick Farm

20 Jan – Think Amore – 3rd Bathurst

17 Jan – Tempered Strength – 2nd Kembla Grange

16 Jan – Ruling Dynasty – 1st Gosford

16 Jan – Cosmo King – 2nd Gosford

14 Jan – Coolcraft – 1st Canterbury

09 Jan – Kinagat – 1st Gosford

07 Jan – Cast In Stone – 1st Warwick Farm

03 Jan – Saintly Lad – 2nd Rosehill

03 Jan – Tempered Strength – 3rd Kembla Grange

02 Jan – Pendigo – 2nd Wyong

02 Jan – Midas – 1st Wyong

01 Jan – Coolcraft – 2nd Randwick

26 Dec – Midas – 2nd Randwick

24 Dec – Blazing Dragon – 2nd Warwick Farm

20 Dec – Tree Of Jesse – 2nd Rosehill

17 Dec – Colour Of Money – 2nd Canterbury

12 Dec – Saintly Lad – 1st Rosehill

12 Dec – Cast In Stone – 1st Rosehill

04 Dec – Tree Of Jesse – 1st Canterbury

28 Nov – Swiss Challenge – 3rd Muswellbrook

28 Nov – Think Amore – 2nd Muswellbrook

14 Nov – Shamalia – 1st Moonee Valley

30 Oct – Blazing Dragon – 1st Warwick Farm

25 Oct – Golden Meteor – 3rd Kembla Grange

18 Oct – Shamalia – 3rd Randwick (L)

18 Oct – Tempt Me Not – 2nd Randwick

15 Oct – Sultry Feeling – 2nd Caulfield (L)

15 Oct – Blazing Dragon – 1st Warwick Farm

11 Oct – Sindariya – 1st Newcastle

8 Oct – Blazing Dragon – 2nd Warwick Farm

2 Oct – The Special Two – 1st Wyong

26 Sep – Yurrapendi – 3rd Canberra

24 Sep – Duet – 2nd Canterbury

23 Sep – Tinsley Green – 1st Goulburn

23 Sep – Emerald Fortune – 3rd Goulburn

17 Sep – Angel Miss – 3rd Newcastle

13 Sep – Hallowed Crown – 1st Rosehill (G1)

13 Sep – Maximilian – 2nd Rosehill

13 Sep – Cast In Stone – 1st Kembla Grange

10 Sep – Duet – 1st Warwick Farm

09 Sep – Emerald Fortune – 3rd Kembla Grange

04 Sep – Tinsley Green – 3rd Goulburn

30 Aug – Hallowed Crown – 1st Rosehill (G3)

29 Aug – Sindariya – 2nd Canberra

20 Aug – Sultry Feeling – 1st Canterbury

06 Aug- Maximilian- 1st Canterbury

02 Aug- The Peak- 2nd Rosehill

29 Jul- Emerald Fortune- 1st Wyong

24 Jul – Yurrapendi – 2nd Gosford

23 Jul – Saintly Lad – 1st Canterbury

19 Jul – Romantic Moon – 2nd Rosehill (L)

15 Jul – Emerald Fortune – 2nd Kembla Grange

09 Jul – Full Blast – 3rd Canterbury

09 Jul – Saintly Lad – 3rd Canterbury

08 Jul – Sancha – 1st Kembla Grange

04 Jul – Yurrapendi – 3rd Goulburn

28 Jun – Romantic Moon – 1st Rosehill

26 Jun – Tinsley Green – 1st Bendigo

26 Jun – Sancha – 2nd Wyong

24 Jun – Saintly Lad – 1st Newcastle

14 Jun – Romantic Moon – 3rd Rosehill

11 Jun – Sancha – 3rd Canterbury

08 Jun – Tinsley Green – 1st Cranbourne

07 Jun – Our Sarastro – 3rd Kembla Grange

07 Jun – Commission – 2nd Randwick

07 Jun – Coolcraft – 3rd Randwick

02 Jun – Yurrapendi – 1st Cessnock

31 May – Romantic Moon – 3rd Rosehill

29 May – Ailuros – 3rd Kembla Grange

29 May – Rhythms – 3rd Kembla Grange

25 May – Street Tycoon – 1st Newcastle

25 May – Precedence – 2nd Doomben (G3)

14 May – Cosmo King – 2nd Canterbury Park

14 May – Sancha – 3rd Canterbury Park

06 May – Street Tycoon – 2nd Newcastle

03 May – Precedence – 3rd Gold Coast (G2)

01 May – The Special Two – 3rd Wyong

29 Apr – Our Sarastro – 1st Kembla Grange

28 Apr – Sancha – 3rd Goulburn

26 Apr – Wonderful Feeling – 2nd Newcastle

19 Apr – Street Tycoon – 3rd Kembla Grange

17 Apr – Rhythms – 3rd Wyong

17 Apr – Swing Vote – 3rd Wyong

12 Apr – Hallowed Crown – 1st Randwick (G3)

12 Apr – Grand Prince – 1st Newcastle

9 Apr – Saintly Lad – 3rd Warwick Farm

6 Apr – Wonderful Feeling – 2nd Gosford

3 Apr – Ailuros – 2nd Wyong

29 Mar – Sultry Feeling – 3rd Rosehill

27 Mar – Proposition – 2nd Albury

27 Mar – Swing Vote – 2nd Hawkesbury

26 Mar – Hallowed Crowd – 1st Kensington

23 Mar – Pendigo – 2nd Kembla Grange

23 Mar – Our Sarastro – 3rd Kembla Grange

18 Mar – Sultry Feeling – 1st Wyong

15 Mar – Shamalia – 1st Randwick (L)

15 Mar – Eurozone – 3rd Randwick (G1)

10 Mar – Proposition – 3rd Cessnock

8 Mar – Jolly Chap – 3rd Newcastle

6 Mar – Prospector – 3rd Geelong

26 Feb – Cast In Stone – 3rd Kensington

26 Feb – Wonderful Feeling – 3rd Kensington

22 Feb – The Investor – 1st Gosford

22 Feb – Jolly Chap – 3rd Gosford

21 Feb – Green Empire – 3rd Canterbury

16 Feb – Wonderful Feeling – 3rd Wyong

15 Feb – The Investor- 3rd Kembla Grange

15 Feb – Eager- 1st Kembla Grange

12 Feb – Brook Road- 1st Royal Randwick

08 Feb – Diamond Hunter – 3rd Newcastle

08 Feb – Eurozone – 2nd Caulfield (G1)

08 Feb – Eager – 3rd Newcastle

08 Feb – Shen Long – 1st Newcastle

05 Feb – Green Empire – 1st Canterbury

31 Jan – Blazing Dragon – 3rd Moonee Valley

30 Jan – Jolly Chap – 3rd Hawkesbury

30 Jan – Pendigo – 3rd Hawkesbury

27 Jan – Cast In Stone – 1st Wyong

25 Jan – Diamond Hunter – 3rd Newcastle

25 Jan – Reigning – 3rd Caulfield

23 Jan – Green Empire – 1st Wyong

22 Jan – Brook Road – 1st Kensington Track

15 Jan – Street Savvy – 3rd Caulfield

11 Jan – Reigning – 3rd Flemington

08 Jan – Prospector – 2nd Geelong

08 Jan – Shamalia – 1st Randwick

31 Dec – Eager – 2nd Gosford

26 Dec – Street Savvy – 1st Randwick

26 Dec – Shamalia – 1st Randwick

26 Dec – Prospector – 1st Newcastle

18 Dec – Ashamar – 1st Canterbury

15 Dec – Eager – 2nd Hawkesbury

14 Dec – The Peak – 1st Flemington

12 Dec – God’s Aura – 3rd Kyneton

08 Dec – Street Savvy – 1st Hawkesbury

07 Dec – Prospector – 3rd Newcastle

07 Dec – Miss Middleton – 3rd Caulfield

06 Dec – Duet – 1st Moonee Valley

06 Dec – Blazing Dragon – 2nd Moonee Valley

30 Nov – The Peak – 2nd Flemington

27 Nov – Ashamar – 3rd Randwick

27 Nov- Megathink- 1st Canterbury

09 Nov – Precedence (G3) – Flemington

05 Nov – Itamay – Kembla Grange

31 Oct – Rosscarbery – Gosford

26 Oct – Precedence (G2) – Moonee Valley

25 Oct – Commission – Canterbury

12 Oct – Goldstone – Randwick

29 Sep – Aliyana – Warwick Farm

28 Sep – Eurozone (G2) – Rosehill

26 Sep – Forgiveness – Hawkesbury

17 Aug – Brook Road – Kembla Grange

10 Aug- Eurozone (L) – Randwick

10 Aug- Streaking Comet – Randwick

03 Aug- Aliyana – Kembla Grange